Daj dziecku rozwinąć swój potencjał

1 789 134

lepszych myśli

2 145 789

innych spojrzeń na świat

1 998 750

nowych marzeń

Korzyści Brainy:

  • rozwój koncentracji i pamięci‬,
  • aktywacja prawej i lewej półkuli mózgu,
  • szybsze czytanie,
  • szybsze przyswajanie wiedzy,
  • rozwój pamięci fotograficznej,
  • wzrost pewność siebie,
  • rozwój relacji z otoczeniem,
  • zarządzanie emocjami,
  • radzenie sobie ze stresem,
  • rozwój kreatywności,

Jesteśmy w Wilanowie

Jesteśmy w Miasteczku Wilanów na rogu ul. Sarmackiej i Branickiego. Ponieważ rośnie liczba naszych podopiecznych to w wakacje 2019 przenieśliśmy Brainy Wilanów do nowego większego, komfortowego lokalu przy ul. Sarmackiej 19 m.61.  W wakacje intensywnie sie szkolimy w Brainy Polska wasza, ulubiona trenerka Ania będzie od września pracować tylko u nas na pełen etat i zatrudniliśmy nowego trenera, szczegóły już we wrześniu. Dla Państwa komfortu jesteśmy gotowi na wiele grup o wygodnych dla Państwa godzinach, poczynając już od godziny 15:00.  

Czym się wyróżniamy?

Naukowo

udowodnione efekty

Brainy MindfulnessPlus to skuteczna metoda rozwoju mózgu, wspierania rozwoju inteligencji i radzenia sobie z emocjami oraz nauki koncentracji, wykorzystujące naturalną skłonność Dziecka do nauki poprzez zabawę.

Holistyczne

podejście do rozwoju Dziecka

Gwarantujemy wszechstronny rozwój osobowości dziecka i przygotowujemy do twórczego i samodzielnego życia w ciągle zmieniającym się społeczeństwie,
dbając o harmonijny,  zrównoważony i zdrowy rozwój ciała i umysłu.

Wzmacnianie

inteligencji, psychiki i umysłu

Jak pokazały ostatnie badania naukowe, odpowiednio dobrane ćwiczenia mogą podnieść iloraz inteligencji nawet o kilkadziesiąt punktów! Podobnie jak odporność psychiczną i percepcję umysłu.

Kontrola

fal mózgowych

Mózg posiada komórki nerwowe, które bezustannie wysyłają sygnały elektryczne zwane falami mózgowymi. Te bardzo unikalne wzory są ściśle związane z myślami, emocjami, nastrojami, a więc wszystkim tym, co robimy i czym jesteśmy. 

Atmosfera

uważności i skupienia

Dobrze wiemy, że odpowiednia atmosfera w trakcie zajęć to klucz do sukcesu. W czasie warsztatów Brainy, dzięki zastosowaniu technik relaksacyjnych, dominuje uważność, skupienie i relaks, a elementy stresujące są zredukowane do minimum.

Rola

nauczyciel - uczeń

Relacja trener Brainy – uczeń jest wyjątkowa! Oparta na zaufaniu, przyjaźni i wspólnej radości z odkrywania świata pozwala na szybkie i efektywne osiąganie zamierzonych celów.

Poznaj nas

Andżelika Najda

Matematyczka. Na co dzień uczy nie tylko działań matematycznych, ale i logicznego myślenia. Jest przekonana, że szukanie związków przyczynowo – skutkowych w ciszy i skupieniu to klucz do sukcesu: tak w szkole, jak i w życiu.

Emilia Wysocka-Pęczek

Propagatorka jogi i medytacji. Zwolenniczka mindfulness. Promotorka wschodniej filozofii życia. Prywatnie mama razy dwa!

Sylwia Tomalska

Trenerka kreatywnego rozwoju dzieci. Do niedawna trener tańca, teraz trener Brainy. Uczy świadomości ciała, kontroli emocji, osiągania harmonii i spokoju – tak niezbędnych do zrównoważonego rozwoju.

Sylwia Dąbrowska

Trener rozwoju osobistego z blisko dwudziestoletnim stażem.

Na co dzień współpracuje z młodymi sportowcami, raz po raz przekonując i udowadniając, że pewność siebie to klucz do szczęśliwego życia: zarówno tu i teraz, jak i w przyszłości.

Agnieszka Szwejda

Trenerka Brainy i certyfikowany opiekun dzieci. Za pan brat ze sportem. Pełna przekonania, że pamięć, skupienie i koncentrację, tak jak ciało, trzeba trenować, by osiągać sukces. Potrafi motywować, inspirować, budować pewność siebie.

Wioletta Cholewińska

Trenerka kreatywnego rozwoju dzieci. Do niedawna trener tańca, teraz trener Brainy. Uczy świadomości ciała, kontroli emocji, osiągania harmonii i spokoju – tak niezbędnych do zrównoważonego rozwoju.

Anna Zaborowska

– pedagog- specjalizacja opieka i resocjalizacja – praca z dziećmi od kilku lat – w pracy z dziećmi zwracam uwagę na przyjazną atmosferę- bez stresu, koncentrację dzieci, – należy właściwie motywować dzieci do działania

Pomóż swojemu dziecku się rozwijać!

Zapisz je na zajęcia Brainy już dzisiaj! Wybierz najlepszą lokalizację dla siebie: Wilanów, Żoliborz.
Uwaga! Ceny zajęć widoczne po wybraniu lokalizacji.

Brainy

Metoda Brainy powstała na bazie
najnowszych osiągnięć naukowych:

• Psychologii pozytywnej M. Seligmana,
• Teorii inteligencji wielorakich H. Gardnera,
• Teorii inteligencji społecznej E. Thorndike’a,
• Teorii inteligencji emocjonalnej D. Golemana
• Neuroedukacji R. Bandlera,
• Teorii flow M. Csíkszentmihályi
• Teorii rozwoju systemów wartości (Dynamika Spiralna) C. W. Gravesa,
• Modelu motywacji 3.0 D. Pink’a.